Inline Manual (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: remove
el: αφαίρεση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: End
el: Τέλος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Position
el: Θέση

en: Topics
el: Θέματα

en: Topic
el: Θέμα

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών
