Inline Manual (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Position
eo: Loko

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: edit permissions
eo: redakti permesojn
