Inline Manual (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Title
es: Título

en: enabled
es: activado

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: disabled
es: desactivado

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: remove
es: eliminar

en: Updated
es: Actualizado

en: End
es: Final

en: Configuration
es: Configuración

en: Position
es: Posición

en: Topics
es: Temas

en: Topic
es: Tema

en: Web services
es: Servicios web

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: edit permissions
es: editar permisos

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Widget title
es: Título del Widget

en: Edit permissions
es: Editar permisos
