Inline Manual (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: remove
et: eemalda

en: Updated
et: Uuendatud

en: End
et: Lõpp

en: Configuration
et: Seadistus

en: Position
et: Asukoht

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid
