Inline Manual (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Updated
hr: Osvježeno

en: End
hr: Svršetak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Position
hr: Pozicija

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
