Inline Manual (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Position
ka: პოციზია

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
