Inline Manual (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: remove
lt: pašalinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: End
lt: Pabaiga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
