Inline Manual (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: remove
mn: устгах

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
