Inline Manual (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
