Inline Manual (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Topics
bs: Teme

en: Topic
bs: Tema
