Inline Manual (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: remove
he: הסר

en: Updated
he: עודכן

en: End
he: סוף

en: Configuration
he: הגדרות

en: Position
he: מיקום

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות
