Inline Manual (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Topic
hy: Թեմա

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
