Inline Manual (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
