Inline Manual (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: remove
lv: izņemt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: End
lv: Beigt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Position
lv: Pozīcija

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Web services
lv: Web servisi

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas
