Inline Manual (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
