Inline Manual (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: remove
mr: मिटवा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Position
mr: स्थान

en: Topics
mr: विषय

en: Topic
mr: विषय
