Inline Manual (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: remove
nn: fjern

en: Updated
nn: Oppdatert

en: End
nn: Sluttar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Topics
nn: Emner

en: Topic
nn: Emne

en: Web services
nn: Nettjenester
