Inline Manual (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: enabled
sv: aktiverad

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: remove
sv: ta bort

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: End
sv: Till

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Topics
sv: Ämnen

en: Topic
sv: Ämne

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.

en: Edit permissions
sv: Redigera behörigheter
