Inline Manual (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Position
te: స్థానం

en: Topics
te: విషయాలు

en: Topic
te: విషయం
