Inline Manual (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: remove
th: เอาออก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์

en: edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์
