Inline Manual (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: remove
eu: ezabatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Position
eu: Kokapena

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
