Inline Manual (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: remove
hu: eltávolítás

en: Updated
hu: Frissítve

en: End
hu: Vég

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Topic
hu: Témakör

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Edit permissions
hu: Jogosultságok szerkesztése
