Inline Manual (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय
