Inline Manual (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس
