Insert (7.x-1.5-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Insert
nl: Invoegen

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Style
nl: Stijl

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: Maximum image insert width
nl: Maximale breedte van de ingevoegde afbeelding

en: Enable insert button
nl: Invoegknop inschakelen

en: Enabled insert styles
nl: Ingeschakelde invoegstijlen

en: Default insert style
nl: Standaard invoegstijl

en: Assists in inserting files, images, or other media into the body field or other text areas.
nl: Helpt bij het ​​invoegen van bestanden, afbeeldingen of andere media in het inhoudsveld of andere tekstgebieden.

en: Insert module settings
nl: Insert module-instellingen

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Use absolute paths
nl: Absolute paden gebruiken

en: Link to file (with icon)
nl: Link naar bestand (met icoon)
