Insert (7.x-1.5-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Insert
sk: Vložiť

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Style
sk: Štýl

en: Automatic
sk: Automatický

en: Link to file
sk: Odkaz na súbor

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum image insert width
sk: Maximálna šírka obrázku pre vloženie

en: When inserting images, the height and width of images may be scaled down to fit within the specified width. Note that this does not resize the image, it only affects the HTML output. To resize images it is recommended to install the <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a> module.
sk: Pri vkladaní obrázkov ich šírka a výška môže byť zmenšená tak, aby zodpovedali zadanej šírke. Obrázok nebude zmenšený, má to vplyv len na HTML výstup. Ak chcete zmenšovať obrázky, tak si môžete nainštalovať modul <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a>.

en: Enable insert button
sk: Povoliť tlačidlo "Vložiť"

en: Enable the insert button and options for this widget.
sk: Povolí tlačidlo "Vložiť" a iné nastavenia pre tento ovládací prvok

en: Enabled insert styles
sk: Povolené štýly pre vloženie

en: Default insert style
sk: Predvolený štýl vloženia

en: Select the default style which will be selected by default or used if no specific styles above are enabled.
sk: Vyberte si predvolený štýl, ktorý bude zvolený implicitne alebo bude použitý, ak žiadny štýl nie je vybraný vyššie.

en: Additional CSS classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Add any classes that should be added to the item on output.
sk: Vložte ľubovoľné triedy, ktoré sa pridajú pre značku na výstupe.

en: Assists in inserting files, images, or other media into the body field or other text areas.
sk: Pomáha pri vkladaní súborov, obrázkov alebo iných médií do textových polí.

en: These options allow the user to easily insert an HTML tags into text areas or WYSIWYG editors after uploading a file or image. The "Automatic" style will insert a &lt;img&gt; tag for images and a &lt;a&gt; tag for other files. Other styles may insert tags that may not match the file type.
sk: Tieto nastavenia umožnia používateľom jednoducho vkladať HTML značky do textových polí alebo WYSIWYG editorov po nahratí súboru alebo obrázka. "Automatický" štýl vloží &lt;img&gt; značku pre obrázky a &lt;a&gt; značku pre ostatné súbory. Ostatné štýly môžu vložiť značky, ktoré nezodpovedajú typu súboru.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
