Insert (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Insert
pl: Wstaw

en: Fields
pl: Pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Style
pl: Styl

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Link to file
pl: Odnośnik do pliku

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum image insert width
pl: Maksymalna szerokość wstawianego obrazu

en: When inserting images, the height and width of images may be scaled down to fit within the specified width. Note that this does not resize the image, it only affects the HTML output. To resize images it is recommended to install the <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a> module.
pl: Wymiary wstawianych obrazów mogą zostać dopasowane do wskazanej szerokości. Ta opcja nie ma wpływu na skalowanie samego pliku graficznego, a jedynie na wynikowy kod HTML. W celu skalowania obrazów zalecane jest wykorystanie modułu <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a> module.

en: Enable insert button
pl: Włącz przycisk wstawiania

en: Enable the insert button and options for this widget.
pl: Włącz przycisk wstawiania i inne powiązane opcje.

en: Enabled insert styles
pl: Włączone style wstawiania

en: Default insert style
pl: Domyślny styl wstawiania

en: Select the default style which will be selected by default or used if no specific styles above are enabled.
pl: Wybierz domyślny styl, który będzie wybrany początkowo podczas wstawiania, a także wykorzystany automatycznie, jeżeli żaden ze styli nie został zaznaczony jako dostępny.

en: Additional CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Add any classes that should be added to the item on output.
pl: Podaj dowolne klasy, które powinny zostać dołączone do wynikowego kodu.

en: Assists in inserting files, images, or other media into the body field or other text areas.
pl: Wspomaga wstawianie plików, obrazów i innych mediów do pola treści i innych pól tekstowych.

en: These options allow the user to easily insert an HTML tags into text areas or WYSIWYG editors after uploading a file or image. The "Automatic" style will insert a &lt;img&gt; tag for images and a &lt;a&gt; tag for other files. Other styles may insert tags that may not match the file type.
pl: Poniższe opcje pozwalają na wygodne wstawianie znaczników HTML do pól tekstowych lub edytorów WYSIWYG dla załadowanych plików i obrazów. Styl "Automatyczny" wstawia znacznik &lt;img&gt; dla obrazów, a znacznik &lt;a&gt; dla innych plików. Inne style mogą wstawiać znaczniki, które nie pasują do typu załadowanego pliku.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: File type detection
pl: Wykrywanie typu pliku

en: Select which styles should be available when sending items to text areas. If no styles are selected, the option to use a style is not displayed. If all styles are selected, new styles will be enabled by default.
pl: Wybierz które style powinny być dostępne podczas wstawiania elementów do pól tekstowych. Jeżeli żaden styl nie jest zaznaczony, opcja wyboru nie będzie dostępna podczas wstawiania. Jeżeli wszystkie style są zaznaczone, nowe style będą automatycznie dostępne.
