Insha (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
