Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: type
be: тып

en: status
be: статус

en: Node
be: Вузел

en: Filter
be: Фільтраваць

en: General
be: Агульны

en: published
be: апублікавана

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: not published
be: не апублікавана

en: not sticky
be: не прымацавана

en: sticky
be: прымацавана

en: not promoted
be: не прапанавана

en: promoted
be: прапанавана

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: Reports
be: Справаздачы

en: Up to date translation
be: Актуальны пераклад

en: Outdated translation
be: Састарэлы пераклад

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: language
be: мова

en: Undefined language (@langcode)
be: Невызначаная мова (@langcode)

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе
