Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: type
ca: tipus

en: status
ca: estat

en: Filter
ca: Filtra

en: published
ca: publicat

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: not published
ca: no publicat

en: not sticky
ca: no estàtic

en: sticky
ca: estàtic

en: not promoted
ca: no promocionat

en: promoted
ca: promocionat

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Reports
ca: Informes

en: Report
ca: Informe

en: Up to date translation
ca: Traducció actualitzada

en: Outdated translation
ca: Traducció caducada

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: language
ca: idioma

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on
