Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Message
cs: Zpráva

en: edit
cs: upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: type
cs: typ

en: status
cs: stav

en: Node
cs: Uzly

en: Filter
cs: Filtr

en: General
cs: Obecné

en: Level
cs: Úroveň

en: published
cs: zveřejněno

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: any
cs: nějaký

en: not published
cs: skryto

en: not sticky
cs: nepřilepeno

en: sticky
cs: přilepit

en: not promoted
cs: není na titulní

en: promoted
cs: na titulní

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: Reports
cs: Logy

en: Report
cs: Výkaz

en: Up to date translation
cs: Překlad je aktuální

en: Outdated translation
cs: Překlad je zastaralý

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: language
cs: jazyk

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde
