Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: type
eo: tipo

en: status
eo: stato

en: Node
eo: Nodo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: published
eo: publikigita

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: any
eo: iu ajn

en: not published
eo: ne publikigita

en: not sticky
eo: ne listita supre

en: sticky
eo: listita supre

en: not promoted
eo: ne pligravigita

en: promoted
eo: pligravigita

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: Reports
eo: Raportoj

en: Up to date translation
eo: Ĝisdata traduko

en: Outdated translation
eo: Neĝisdata traduko

en: language
eo: lingvo
