Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: type
he: סוג

en: status
he: מצב

en: Node
he: פריט תוכן

en: Filter
he: סינון

en: General
he: כללי

en: published
he: פורסם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: not published
he: לא פורסם

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Reports
he: דוחות

en: Up to date translation
he: תרגום מעודכן

en: Outdated translation
he: תרגום מיושן

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: language
he: שפה

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
