Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: type
ka: ტიპი

en: status
ka: სტატუსი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: General
ka: ზოგადი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: any
ka: ნებისმიერი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not sticky
ka: არ არის მიმაგრებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: not promoted
ka: არ არის წარმოჩენილი

en: promoted
ka: წარმოჩენილი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
