Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: type
kk: түр

en: status
kk: статусы

en: Node
kk: Түйін

en: Filter
kk: Фильтрле

en: General
kk: Басты

en: published
kk: жарияланған

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: not published
kk: жарияланбаған

en: not sticky
kk: жабыстырылмаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: not promoted
kk: бастапқы параққа шығарылмаған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Reports
kk: Есептер

en: Up to date translation
kk: Өзекті аударма

en: Outdated translation
kk: Ескірген аударма

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: language
kk: Тіл
