Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: type
ku: جۆر

en: status
ku: ڕەوش

en: Node
ku: گرێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: General
ku: گشتی

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: any
ku: هەر کام

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: not sticky
ku: چەسپ نەکراو

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Outdated translation
ku: وەرگێڕانی کۆنبوو

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: language
ku: زمان
