Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: type
lt: tipas

en: status
lt: būsena

en: Node
lt: Mazgas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: General
lt: Bendras

en: published
lt: paskelbtas

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report
lt: Ataskaita

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: language
lt: kalba

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia
