Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: type
mr: प्रकार

en: Node
mr: शाखा

en: Filter
mr: गाळणी

en: General
mr: साधारण

en: Reports
mr: अहवाल

en: language
mr: भाषा
