Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Save
os: Ныффысс
