Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: type
pl: typ

en: Node
pl: Węzeł

en: Filter
pl: Filtr

en: General
pl: Ogólne

en: Level
pl: Poziom

en: API key
pl: Klucz API

en: published
pl: opublikowany

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: any
pl: dowolny

en: not published
pl: nieopublikowany

en: activate
pl: aktywuj

en: not sticky
pl: nieprzyklejony

en: sticky
pl: przyklejony

en: not promoted
pl: nie na głównej

en: promoted
pl: na głównej

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Reports
pl: Raporty

en: Report
pl: Raport

en: for
pl: dla

en: Up to date translation
pl: Tłumaczenie aktualne

en: Outdated translation
pl: Tłumaczenie nieaktualne

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: analyze
pl: analizuj

en: language
pl: język

en: Content analysis
pl: Analiza zawartości

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie
