Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Message
ps: پيغام

en: Filter
ps: چاڼ

en: General
ps: ټوليز

en: published
ps: خپاره شوي

en: Undo
ps: ناکړ

en: Reports
ps: راپورونه

en: Report
ps: راپور
