Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: type
sl: tip

en: status
sl: stanje

en: Node
sl: Vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: published
sl: objavljeno

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: any
sl: karkoli

en: not published
sl: ni objavljeno

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Reports
sl: Poročila

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: language
sl: jezik
