Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Reports
sr: Извештаји
