Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: status
ug: ھالىتى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: not sticky
ug: چوققىلانمىدى

en: sticky
ug: چوققىلاش

en: not promoted
ug: باش بەتتە كۆرسىتىلمىدى

en: promoted
ug: باش بەتكە يوللاندى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Reports
ug: دوكلات

en: language
ug: تىل
