Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: type
af: tipe

en: Node
af: Mode

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie

en: published
af: gepubliseerd

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: not sticky
af: nie-taai

en: sticky
af: taai

en: not promoted
af: nie bevorderd

en: promoted
af: bevorderd

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Reports
af: Verslae

en: Outdated translation
af: Verouderde vertaling

en: language
af: taal
