Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: type
am: ዓይነት

en: status
am: ሁኔታ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: not promoted
am: ያልተሸጋገረ

en: promoted
am: የተሸጋገረ

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Up to date translation
am: ዘመናዊ ትርጉም

en: language
am: ቋንቋ
