Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: type
bg: тип

en: status
bg: състояние

en: Node
bg: Материал

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Filter
bg: Филтър

en: General
bg: Общи

en: Operation
bg: Действие

en: published
bg: публикувано

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: not published
bg: непубликувано

en: not sticky
bg: Незакрепена

en: sticky
bg: Закрепена

en: not promoted
bg: не промотирано

en: promoted
bg: промотирано

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: Reports
bg: Доклади

en: Up to date translation
bg: Актуализиран превод

en: Outdated translation
bg: Неактуален превод

en: language
bg: език
