Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Message
bs: Poruka

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: type
bs: tip

en: Node
bs: Nod

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: published
bs: objavljen

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: not published
bs: nije objavljen

en: not sticky
bs: nije zalijepljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: not promoted
bs: nije promoviran

en: promoted
bs: promoviran

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: Up to date translation
bs: Prevod je osvježen

en: Outdated translation
bs: Prevod je zastarjeo

en: language
bs: jezik
