Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: edit
da: redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Node
da: Indholdselement

en: Update options
da: Opdatering

en: General
da: Generelt

en: Level
da: Niveau

en: Operation
da: Handling

en: API key
da: API-nøgle

en: published
da: udgivet

en: Refine
da: Forfin

en: Undo
da: Fortryd

en: any
da: alle

en: not published
da: ikke udgivet

en: not sticky
da: ikke klæbrig

en: sticky
da: klæbrig

en: not promoted
da: ikke forfremmet

en: promoted
da: forfremmet

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Show only items where
da: Vis kun elementer med

en: Reports
da: Rapporter

en: Report
da: Rapport

en: Up to date translation
da: Oversættelse ajour

en: Outdated translation
da: Forældet oversættelse

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: language
da: sprog

en: Undefined language (@langcode)
da: Udefineret sprog (@langcode)

en: and where %property is %value
da: og hvor %property er %value

en: where %property is %value
da: hvor %property er %value

en: and where
da: og hvor
