Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།
